+371 2 6 558 349

Saulkrastu ievērojamas vietas

Latvijas velosipēdu muzejs
Senie velosipēdi jebkurā brīdī ir gatavi nodemonstrēt visu uz ko tie spēj, tā kā, neskatoties uz savu solīdu vecumu, tie atrodas darbspējīga tehniskā stāvoklī. Muzejā ir savākts arī viss, kas ir saistīts ar „visekoloģisku transporta veidu” – dažādi zvaniņi, veloaptieciņas un citi sīkumi. Daudzi pilsētas viesi labprāt nodegustē arī vietējus alkoholiskus dzērienus, daudziem no kuriem ir oriģināla receptūra.
  
Minhauzena muzejs
Minhauzena muzejs atrodasDuntē, krāšņos Vidzemes krastos, 8km attālumā no Saulkrastiem, blakus šosejas Via Baltica.
   
Balta Kāpa
Ir viena no skaistākām Latvijas krasta kāpām ar ne mazāk pārsteidzošu skatu uz Vidzemes krastu. Šiem mērķiem ir aprīkots īpašs skata laukums, kur var atpūsties. No Baltas Kāpas gar jūras krastam iz izveidota 3,6km gara „Saules rietu taka”. No Baltās Kāpas atveras skats uz Inčupes upes ieteku.

Aktīvas atpūtas centrs
Marā sadarbībā ar Aktīvas atpūtas centru tiek piedāvāti vindsērfings un keitserfings gan iesācējiem, gan arī nopietniem burātājiem.

Kempings Jūras Priede
Peintbols, kolektīva atpūta ar sporta spēlēm pludmalē vai uz sporta laukumiem, pirts, izjādes ar zirgiem, laivu noma, kvadricikli, lidošana ar hidroplānu.

Rīga – 40km.
Rīga – unikāla vēsture un arhitektūra ceļotājiem, atpūtas, izklaides un šopinga centrs tūristiem, kas meklē spilgtus piedzīvojumus, lietišķs visas Baltijas centrs un tilts starp Rietumiem un Austrumiem.

Jūrmala – 65km.
Jūrmala – viens no populārākiem kūrortiem Rīgas piejūrā.
Jūrmala – tas ir mūsdienīgas, komfortablas viesnīcas un SPA centri, labiekārtotas smilts pludmales, Baltijas stilā akurāti namiņi un omulīgas kafejnīcas, Starptautisks jauno izpildītāju konkurss Jaunais Vilnis un pludmales diskotēkas līdz rītam.

Sigulda – 50km.
Sigulda un tas apkārtne – ir viena no populārākajiem tūrisma vietām Latvijā (ievērojamas vietas: Siguldas viduslaiku pils, Siguldas pils, Turaidas muzejs – rezervāts, Nacionālais parks Gauja), ka arī aktīvas atpūtas vieta jebkurai gaumei (Apļa kalnu maršruts velotūristiem, pastaigas takas pa senas Gaujas ielejas nokalnēm, lēcieni ar galvu lejā ar gumijas trosi, aerodiums, bobsleja – kamanu trase, lidošana ar gaisabalonu, pludināšana ar laivām pa Gauju, izjādes uz zirgiem, panorāmas ritenis, minigolfs, peintbols).
Slēpju trase Žagarkalns – 60km.
Slēpju un virvju trases Kaķīškalns – 50km.
Aerodiums – lidošana vertikālā vētras tunelī – 45km. Lidošana ar gaisa balonu– 50km.
© Vinden 2014